Obchodný riaditeľ pre Benix (sieť predajní Amawel a Zen Diamond)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých skúseností daného kandidáta + variabilná zložka
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný riaditeľ bude pravou rukou majiteľa spoločnosti.

Medzi hlavnú náplň práce obchodného riaditeľa bude patriť:

* starostlivosť o priaznivý chod predajní klenotníctiev v OC Vivo - Amawell, OC Central - Valentina, Palace Zlaté Piesky - Princess, OC Nivy - Zen Diamond (pripravuje sa tiež Aupark – Amawell)
* pravidelné spravovanie a aktualizovanie e-shopu www.amawell.sk
* pravidelná komunikácia s predajným tímom v jednotlivých prevádzkach
* pravidelná komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
* zodpovednosť za plnenie strategických cieľov jednotlivých prevádzok
* vytváranie nových obchodných príležitostí

* Auto, notebook, mobil sú samozrejmosťou
* Príjemné a dynamické pracovné prostredie
* Možnosti sebarozvoja
* Priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre prosperujúcu spoločnosť Benix, s.r.o., ktorá prevádzkuje sieť predajní Amawel a Zen Diamond. Špecializuje sa na exkluzívny predaj zlata, šperkov i hodiniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

* Nevyhnutná predošlá skúsenosť na podobnej pozícii
* Výhodou je predošlá obchodná skúsenosť s prémiovými značkami
* Nevyhnutná predošlá skúsenosť s vedením ľudí
* Komunikácia v anglickom znení je výhodou, nie však podmienkou
* Samostatnosť, precíznosť a pracovná zanietenosť sú u vhodného kandidáta nevyhnutné

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Trnovcová
E-mail: poslať životopis