Pridať inzerát

Pracovník v dielni

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava, Bratislava, , Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 - 1 100 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúsenosti a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na predajni a v dielni v súlade s technickými predpismi o kvalite (QM) a podľa noriem ISO platných pre nášho klienta
- výroba hydraulických hadíc
- predaj tovaru zákazníkom

Zabezpečenie pokladničnej agendy:
- vedenie hotovostnej pokladne
- zodpovednosť za správnosť vyhotovenia pokladničných dokladov
- inventarizácia pokladne

Práca v sklade:
- preberanie dodávok podľa dodacích listov
- ukladanie tovaru do skladu
- príjem a výdaj tovaru zo skladu
- zodpovednosť za optimálny stav materiálu na sklade
- zodpovednosť, že všetky pohyby tovaru na sklade sú registrované
- vykonávanie inventúry materiálu a majetku
- poskytovanie služieb montážneho a servisného vozidla

Montážne práce:
- rúrovanie systémov podľa potrieb zákazníka
- výroba hadíc a ich montáž

- servisné práce podľa pokynov hlavného montážneho technika, vedúceho servisného oddelenia, resp. servisného technika
- vyhotovovanie dokladov v programe SAP, vrátane dodacích listov a faktúr so zodpovednosťou za správnosť údajov a za ich správne zakladanie.
- zodpovednosť za údržbu a bezpečnosť strojov, náradia, skladu (regálov) a prevádzkových priestorov, vrátane udržiavania čistoty a poriadku vo všetkých priestoroch zamestnávateľa

- motivujúce finančné benefity
- odmeny pri jubileách
- rôznorodosť práce
- podpora vzdelávania a odborného rastu
- stabilita a perspektíva práce
- pomoc kolektívu pri zaúčaní

výberové konanie sa bude konať priebežne podľa vhodných kandidátov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je zameraný na výrobu v strojárenskej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- fyzická zdatnosť
- komunikatívnosť
- manuálna zručnosť
- ovládanie SAP výhodou
- skladové hospodárstvo - pokročilý
- práca s pokladňou a fakturáciou je vítaná

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov