Pridať inzerát

Obchodný referent

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektov
- oceňovanie projektov
- spracovanie cenových dodatkov
- komunikácia so subdodávateľmi
- tvorba harmonogramov

- práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
- dlhodobý pracovný pomer

Mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore - horná hranica môže byť aj vyššia - záleží od kvality a skúseností kandidáta. Základná mzda je uvedená pre absolventa bez praxe.
Pracovisko sa nachádza v Nitre.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru).
Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na:
[email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky:
+421 915 838 352.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je japonská spoločnosť so 400 ročnou tradíciou - venujú sa výstavbe rezidenčných bytov na SK.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore pozemné stavby
- práca v software Excel, Microsoft Project, AutoCAD, PowerPoint
- vodičské oprávnenie skupiny B (aktívny vodič)
- ochota cestovať
- ochota pracovať po celom území SK - podľa daného projektu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt