Pridať inzerát

Junior IT Support Specialist

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď, Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacUvedená mzda je najnižšia odmena, ktorú na uvedenej pozícii ponúkame. Výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od vašich skúseností a znalostí. Vopred ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora ne.technických užívateľov a kolegov,
- reišenie problémov s OS, PC, tlačiarňami
- podpora IT tímu (administrácia, remote control, services)
- inštalácia a reinštalácia MS Office, Windows,
- administrácia systému

Práca je v dvojzmennom pracovnom režime.

- príspevok na stravovanie
- dynamický kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- jeden deň v týždni pracovné voľno

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Nadnárodné logisticko-distribučné centrum v Seredi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, počítačové siete

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Úplný začiatočník
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosť s poskytovaním priamej podpory používateľov v prostredí vysokej dostupnosti.
• Technická spôsobilosť, písomnú a ústnu komunikáciu so schopnosťou profesionálne komunikovať s internými zákazníkmi v angličtine.
• Analytické zručnosti s preukázanou schopnosťou riešiť problémy.
• Základné znalosti o základných internetových technológiách – DNS, prenos pošty, TCP/IP a sieťové súborové systémy.
• Aktívna znalosť základov hardvéru a softrvéru, Windows/Mac/Linux
• Skúsenosti s operačným systémom Linux, zariadeniami s infraštruktúrou tenkých klientov a systémami vzdialeného prístupu sú výhodou.
• Skúsenosti s údržbou dátovej kabeláže / počítačových zariadení.
• Skúsenosti s poskytovaním telefonickej technickej podpory a riešenia problémov širokému okruhu technických a netechnických používateľov.
• Skúsenosti so vzdialeným prístupom a prostrediami terminálového servera / Citrix

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov