Špecialista predaja v oblasti mikrobiológie (permanentná práca z domu)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých skúseností daného kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vyhľadávanie nových zákazníkov
* Aktívny predaj
* Získavanie informácií o trhu vrátane konkurenčného prostredia v oblasti klinickej mikrobiológie, mikrobiológie životného prostredia, kvality a bezpečnosti potravín, veterinárnej, farmaceutickej mikrobiológie a biotechnologického priemyslu
* Realizácia plánu predaja prostredníctvom predajných aktivít a aktívna účasť na marketingových kampaniach
* Efektívne plánovanie a vykonávanie predajných činností, ako sú telefonáty a videohovory, návštevy, prezentácie a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
* Aktívna účasť na konferenciách, seminároch a webových seminároch, na ktorých sa prezentuje spoločnosť a jej produkty
* Denné používanie systému CRM a zaznamenávanie aktivít zákazníkov, predajných príležitostí a aktualizácia databázy zákazníkov
* Príprava verejných súťaží v spolupráci s manažérom predaja
* Pravidelná komunikácia a spolupráca s oddeleniami riadenia predaja, financií a služieb zákazníkom
* Pravidelná komunikácia s technickou podporou a produktovým manažmentom
* Účasť na tvorbe a realizácii ročného marketingového plánu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti mikrobiológie na nadnárodnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mikrobiológia

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Vynikajúce prezentačné, verbálne a písomné komunikačné zručnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov