Pridať inzerát

Junior Researcher - Nitra

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skvelé komunikačné schopnosti, chceš sa zdokonaliť v oblasti HR a si schopný ukázať svoje nadšenie pre túto prácu?
Pridaj sa k nám a pomôž nám rozvíriť vody nášho pracovného trhu :)

Na našom oddelení budeš:

• viesť desiatky telefonických prescreenov a hovorov denne v závislosti od potrieb klienta
• pracovať s databázami a hľadať najvhodnejších kandidátov na pozície našich klientov
• aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov na rôznych pracovných portáloch
• zabezpečovať ľahkú administratívu ohľadom volaných kandidátov

Za dobre odvedenú prácu Vám na oplátku ponúkame:

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Maximálnu podporu nášho tímu
• Multisport, príspevok na jazykové kurzy a ďalšie benefity spoločnosti
• Bonusový systém na oddelení
• Príjemné pracovné prostredie a vynikajúci kolektív spolupracovníkov :)

Prosíme Vás, aby ste ku svojej reakcii prikladali aj Súhlas so spracovaním osobných údajov:
˝Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]˝

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť ManpowerGroup Slovensko.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ak si človek, ktorý:
• má skúsenosť s prácou researchera (výhoda, nie podmienka)
• je pozitívne nastavený a motivovaný pracovať v HR
• je zameraný na výsledky
• má proaktívny prístup k práci
.... tak čakáme na tvoje CV :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov