Pridať inzerát

Nákupca (vhodné pre absolventov) s AJ

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Slovenská sporiteľňa A. Bernoláka, M. R. Štefánika, Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacBenefitný systém bude kandidátovi odprezentovaný v rámci pohovoru
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou ako Nákupca bude:

* Tvorba denných reportov o predaji a týždenných predpovedí predaja,
* Zaručiť dobrú predajnú dokumentáciu v tlačenej podobe a v SAP
* Registrovať, zadávať, spravovať, kontrolovať a riadiť nákupné objednávky a výrobné objednávky (v SAP, MRP),
* Sledovať a riadiť úroveň zásob surovín / komponentov (v SAP) tak, aby vyhovovali potrebám spoločnosti
* Sledovať oneskorené platby jednotlivých dodávateľov.
* Kontrola materiálu prostredníctvom SAP Master Data.
* Kontrola objednávok a dohodnutie dodacích podmienok, aby sa materiál zabezpečil načas

Benefitný systém bude kandidátom sprostredkovaný na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť vo výrobnej oblasti pre strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Aktívna úroveň anglického jazyka
* Skúsenosti so SAP - výhodou
* Komunikatívnosť, precíznosť, zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
E-mail: poslať životopis