Pridať inzerát

Senior Procesný Inžinier

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacFinálna mzda je závislá od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou bude:

* vyhľadávanie technických návrhov na optimalizáciu nákladov
* tvorba technických návrhov na optimalizáciu nákladov
* komunikácia a stretnutia s klientmi
* kontrolu a validácie technickej dokumentácie produktu v súlade s požiadavkami klienta
* tvorbu technickej analýzy návrhov na zmenu produktu v súlade s požiadavkami klienta
* monitoring procesu konštrukcie
* overovanie výkresových požiadaviek s návrhom produktu
* zlepšovanie KPI
* analýzu a validáciu návrhov procesných štandardov
* tvorbu výrobných stratégii
* tvorbu cenovej ponuky, zhodnocovanie vyrobiteľnosti
* tvorbu fyzických testov a vzoriek na validácie produktov

Benefitný systém bude odkomunikovaný na vstupnom pohovore

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a to najneskôr do 5 pracovných dní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť v automotive sektore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

* Technické myslenie
* Analytické schopnosti
* Veľmi dobré komunikačné schopnosti
* Organizačné schopnosti
* Znalosť a schopnosť využívať nástroje kvality
* Silná orientácia na potreby zákazníka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
E-mail: poslať životopis