Pridať inzerát

Marketingový pracovník

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektov
- oceňovanie projektov
- spracovanie cenových dodatkov
- komunikácia so subdodávateľmi
- tvorba harmonogramov

- práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
- dlhodobý pracovný pomer

Mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore - horná hranica môže byť aj vyššia - záleží od kvality a skúseností kandidáta. Základná mzda je uvedená pre absolventa bez praxe.
Pracovisko sa nachádza v Nitre.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru).
Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na:
[email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky:
+421 915 838 352.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je japonská spoločnosť so 400 ročnou tradíciou - venujú sa výstavbe rezidenčných bytov na SK.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore pozemné stavby
- práca v software Excel, Microsoft Project, AutoCAD, PowerPoint
- vodičské oprávnenie skupiny B
- ochota cestovať
- ochota pracovať po celom území SK - podľa daného prijektu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov