Pridať inzerát

Majster vo výrobe (práca na 1 zmenu)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacOd 1 200 EUR/mesiac - základná mesačná mzda brutto - k základnej mzde je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy 20%, + 13.-ty plat v prípade plnenia ukazovateľov firmy.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadiť výrobný proces zvereného pracoviska a prijímať operatívne opatrenia na zabezpečenie plnenia plánu,
- Spolupracovať s konštruktérom, s kontrolórom kvality,
- Zodpovedať za dodržiavanie technologickej disciplíny, za dodržiavanie výkresovej dokumentácie, technologických postupov a za dodržiavanie kvality práce,
- Dohliadať na dodržiavanie pracovných postupov, vnútropodnikových predpisov a predpisov BOZP a PO
- Zodpovedať za zaškoľovanie nových zamestnancov na pracovisku
- Sledovať rozpracovanosť jednotlivých zákaziek vo výrobe
- Spolupracovať s manažérom výroby pri riešení problémov a koordinácii výroby

- práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
- široký sociálny program, kino, welness, divadlo a spoločné podujatia
- doplnkové dôchodkové poistenie
- odmeny pri životnom jubileu. narodení dieťaťa, svadbe a pod.
- teplé obedy priamo vo firme
- práca na jednu zmenu a na trvalý pracovný pomer (nie na živnosť)

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa orientuje na výrobu špeciálnych kontajnerov, v ktorej má dlhoročné skúsenosti. Súčasťou výrobného programu je aj výroba doplnkových oceľových konštrukcií, ktoré priamo súvisia s inštaláciou technológie zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s čítaním výkresovej dokumentácie
- prax vo vedení ľudí vo výrobe ( jedná sa o riadenie minimálne 20 ľudí)
- práca s počítačom - Word, Excel
- bez požiadavky na ovládanie cudzieho jazyka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov