Pridať inzerát

CNC pracovník - sústružník s nástupným bonusom 1500 eur

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Sl
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 15 EUR/hod.+ možnosť práce na živnosť + výsledná hodinová sadzba bude záležať od skúsenosti a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obrábanie súčiastok, odliatkov, foriem,..
- úprava CNC programov
- korekcie, nastavenie osí (zložité programy pripravuje programátor, jednoduchšie sa píšu priamo pri stroji)
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou mostového žeriavu

- práca do interného stavu firmy
- možnosť kariérneho rozvoja
- motivujúce platové ohodnotenie
- letná odmena a zimná odmena
- príspevok na dochádzanie alebo ubytovanie
- finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí
- podpora v oblasti vzdelávania
- adaptačné programy
- finančné príspevky na rekreácie
- firemné a športové podujatia či zájazdy

pracovné pohovory prebiehajú priebežne podľa záujmu vhodných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient ponúka služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce automobilky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cnc, sústruh, frézar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fanuc (CNC) - Základy

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti minimálne 2 roky s kusovou alebo zákazkovou výrobou
- prax na pozícii CNC sústružníka
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- ochotu pracovať na 3 zmeny
- ovládanie programovacieho systému
- platný preukaz viazača bremien a preukaz na obsluhu mostového žeriavu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov