Pracovník plánu a rozpočtu na ekonomickom oddelení: Stavebná fakulta STU v Bratislave

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník plánu a rozpočtu bude mať na starosti:

* komplexnú rozpočtovú agendu v rámci organizácie
* prípravu a deľbu mesačného rozpisu dotácie
* kontrolu čerpania a prípravu preúčtovania
* schvaľovanie objednávky na základe rozpočtu a finančnej kontroly
* potvrdzovanie procesu elektronického schvaľovania faktúr z hľadiska rozpočtu a finančnej kontroly
* spracovávanie odvodu za režijné náklady – energie
* potvrdzovanie finančného krytia pri platbách za vložné
* potvrdzovanie žiadosti o zahraničné cesty
* prípravu podkladov ku koncoročným výročným správam

* pracovný pomer v stabilnej verejnoprávnej inštitúcii, na najstaršej a najväčšej Stavebnej fakulte na Slovensku
* pružný pracovný čas
* work-life balance, vysoká miera voľby homeoffice a dovolenky počas roka
* 5 dní dovolenky nad rámec zákona
* family-friendly zamestnávateľ
* možnosť odborného rozvoja
* Kolektívna zmluva zamestnávateľa
* príspevky pri rôznych životných udalostiach (pracovné a životné jubileá, pri narodení dieťaťa, na liečebné pobyty, rozmanitá sociálna výpomoc) v súlade s KZ
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* vlastné stravovacie a rekreačné zariadenia, príspevky na stravu nad rámec zákona
* vlastný bazén, telocvičňa, posilňovňa aj pre rodinných príslušníkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

Vzdelávanie, verejná vysoká škola

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické / technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

* vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
* spoľahlivosť, samostatnosť, dôslednosť a predvídavosť
* schopnosť samostatne vyhodnocovať informácie a navrhovať riešenia
* schopnosť implementovať zmeny a navrhovať opatrenia na zefektívnenie procesov
* znalosť práce s PC a s ekonomicko-účtovným softvérom

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov