Pridať inzerát

Operátor kožiarskej výroby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac+ bonusový systém (dochádzka, výkon, kvalita práce,..) + príplatky za rizikové prostredie + príplatky za plnenie úkolu + príplatky za nadčas, prácu cez víkend, nočnú zmenu,... + špeciálne bonusy pri práci nadčas
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s kožami (surové kože - mokrá dielňa, upravené kože - suchá dielňa)
- suchá alebo mokrá dielňa
- práca na 2 zmeny

+ bonusový systém odmeňovania
+ nadštandardné príplatky
+ stravná jednotka vo výške 4,50 eur/ odpracovaná zmena
+ príplatky za prácu v rizikovom prostredí
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ bonusový systém do výšky 170 eur
+ ročné prémie
+ náborový príspevok 250 Eur
+ firemná kantína a zabezpečený pitný režim

Výberové konanie prebieha priebežne podľa zaslania CV vhodnými kandidátmi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je veľká spoločnosť v oblasti výroby a spracovania koží, ktorá vo svojom odvetví patrí k jedným z najvýznamnejších v Európe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov