Pridať inzerát

Personalista/ka (+ mzdové účtovníctvo)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z personálneho oddelenia a ovládaš spracovanie mzdového účtovníctva?
Chceš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť?
Ovládaš plynule anglický / nemecký jazyk?

Ak si odpovedal/a 3x ˝áno˝ táto pracovná ponuka je pre Teba ako stvorená!
Zisti, aké budú Tvoje hlavné zodpovednosti:
* nábor a výber zamestnancov/kýň (prípadná spolupráca s PA),
* príprava pracovných zmlúv a súvisiacich dokumentov,
* spolupráca so štátnymi inštitúciami a BOZP,
* účasť na zákazníckych auditoch a príprava podkladov,
* aktívny monitoring platnej legislatívy v oblasti personalistiky a miezd a jej implementácia do praxe,
* tvorba sociálneho programu,

* kompletné spracovanie mzdového účtovníctva,
* ročné zúčtovanie preddavkov na daň,
* spravovanie PN, OČR, ELDP, exekúcie,
* spracovanie mesačných výkazov a ich zaslanie príslušným úradom,
* denná kontrola dochádzky a jej spravovanie,
* reporting a mesačná štatistika.

* práca v medzinárodnej spoločnosti
* flexibilný pracovný čas
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* mobilný telefón
* firemné akcie
* každoročné platové prehodnotenie na základe výsledkov spoločnosti
* káva na pracovisku

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov/ky. Prosíme o zasielanie CV v slovenskom + anglickom / nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient pôsobí na medzinárodnom trhu ako výrobca produktov z polyuretánu, zároveň je dodávateľom pre automotive sektor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky neváhaj a pošli nám svoje CV!
* prax na obdobnej pozícii (personalistika + mzdové účtovníctvo) - 3 roky
* aktívna znalosť anglického ALEBO nemeckého jazyka (B2)
* znalosť MS Office - používateľská úroveň
* zodpovednosť
* samostatnosť a schopnosť rozhodovať sa
* komunikatívnosť

Nie je pre nás nevyhnutné, ale určite Ti pomôže ak:
* ovládaš účtovný program POHODA
* si aktívny šofér/ka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov