Pridať inzerát

Manažér/ka predajne prémiovej značky

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZáklad od 1200 brutto + mesačný bonus do výšky 20% za plnenie cieľov (240€) + príplatky za víkendy.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov predajne
* Analýza výsledkov predajne a individuálnych výsledkov členov tímu
* Organizácia a koordinácia činností
* Motivácia, vzdelávanie a rozvoj tímu
* Efektívne hodnotenie členov tímu (konštruktívna spätná väzba i ocenenie)
* Prémiový zákaznícky servis a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
* Práca s pokladňou
* Zodpovednosť za vizuál predajne na základe štandardov spoločnosti
* Objednávanie, príjem a kontrola tovaru
* Prijímanie a vybavovanie reklamácii
* Pravidelné inventarizácie tovaru
* Spolupráca s kolegami na rôznych oddeleniach

* Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
* Motivačné platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém
* Súťaže o finančné aj nefinančné výhry
* Stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške 4€
* Pracovná uniforma
* Zaujímavé zamestnanecké zľavy
* Vianočné, výročné a iné darčeky
* Multisport karta
* Prepracovaný systém vzdelávania a školení
* Pitný režim zadarmo na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod / manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* Prax v prostredí retailu a vedenia tímu minimálne 2 roky je podmienkou
* Bezproblémová práca s PC (Word, Excel, Outlook) je podmienkou
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
* Profesionálna komunikácia so zákazníkom a tímom
* Analytické myslenie
* Prirodzená schopnosť organizovať a stanovovať priority
* Zdravá súťaživosť, ambicióznosť a chuť dosahovať nadpriemer
* Túžba rásť, neustále sa zlepšovať a prijímať výzvy s nadšením
* Tímovosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Trnovcová
E-mail: poslať životopis