Pridať inzerát

Elektrotechnik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva, Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ 13.ty plat + 3% príspevok zamestnávateľa do DDS
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výmena a oprava elektrických zariadení a elektroinštalácie lisov
Pomoc a podpora externým dodávateľom údržby
V prípade porúch linky, hľadanie príčin porúch a ich odstraňovanie, koordinácia externých dodávateľov údržby
Oprava a údržba elektrických / hydraulických zariadení pre zabezpečenie chodu linky
Údržba a nastavenie jednotiek riadiacich systémov a senzorov
Implementovanie všetkých potrebných softvérových nástrojov a udržiavať online spojenie s dodávateľom zariadení
Podpora pri výmene nástrojov a zápustiek a zabezpečenie rýchleho nastavenia linky na výrobu nových produktov
Podávanie správ manažérovi výroby o chode výroby
Vykonávanie preventívnej a plánovacej údržby a elektro-zariadení a vedenie dokumentácie k údržbe
Kontrola všetkých položiek týkajúcich sa bezpečnosti, podávanie správy manažérovi výroby, že všetky bezpečnostné a environmentálne predpisy sú splnené
Podpora manažéra výroby v procese zlepšovania
Návrh plánovania nových investícií spolu s manažérom výroby z hľadiska elektrického vybavenia.

- 13. plat
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS
- práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
- nepretržitá prevádzka (12 hod zmeny - nočná, nočná, 2 dni voľno, ranná, ranná, 2 dni voľno...)

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko sa nachádza v Detve.
Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.
Pracovnú pozíciu obsadzujem pre nášho klienta priamo do ich interného stavu.
Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na:
[email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky:
+421 915 838 352

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytuje služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve - stredné Slovensko v novovybudovanom priemyselnom parku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické

Počet rokov praxe

5

- Prax s údržbou a opravami výrobných strojov a zariadení
Skúsenosti v ťažkom strojárstve, s robotmi a hydraulickými komponentami - výhodou
- Skúšky zvárača – výhodou
- Skúsenosti s elektrickými zariadeniami a elektroinštaláciou
- Skúsenosti s programovaním CNC strojov - výhodou
- Skúsenosti so systémom TPM, CMMS - výhodou
- Skúsenosti v oblasti zápustkového kovania - výhodou
- Skúsenosti s preventívnou a prediktívnou údržbou - výhodou
- Znalosť riadenia Siemens/Simatic S5 a S7, PLC -výhodou
- Skúsenosti s programovaním robotov, napr. ABB roboty - výhodou
- Certifikát v súlade s vyhláškou 508/2009 Z.z. §22

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov