Pridať inzerát

Nákupca materiálu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 089 EUR/mesiac1 089 EUR/mesiac Nástupný plat od 1089 EUR/brutto mesačne v závislosti od skúseností uchádzača + polročný bonus do výšky 7,5% v závislosti od dosiahnutých KPI ukazovateľov.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* nákup materiálu na základe systémových požiadaviek
sledovanie potvrdených dodacích termínov
* asistencia pri rokovaniach o nákupe materiálu v rámci spoločnosti
* zefektívnenie nákladov pri nákupe materiálu (dopravné náklady, spotrebný materiál, surový materiál)
* denný kontakt (e-mail, telefón) s anglicky hovoriacimi dodávateľmi, subdodávateľmi
* spolupráca so skladom (kontrola materiálu, riešenie problémov s dodávateľom)
* udržiavanie KPI ukazovateľov v rámci svojho oddelenia na požadovanej úrovni
* jednozmenná prevádzka od 07:00-15:30 hod

* Tréningový plán v rámci spoločnosti
* Príspevky zo Sociálneho fondu pri narodení dieťaťa, pri svadbe, životných jubileách a odchode do dôchodku
* ‘Family day’ pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
Vianočný večierok
* Dotované teplé nápoje so Sociálneho fondu
* Parkovanie pred budovou spoločnosti na stráženom parkovisku
* Vitamínové balíky a ovocné dni pre zamestnancov
* Jednozmenná prevádzka
* Príspevok zamestnávateľa na DDS až do výšky 3% z hrubej mzdy
* Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v Komárne.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru).
Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na:
[email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky:
+421 915 838 352.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť - náš klient pôsobí na Slovensku od roku 2004 a je súčasťou skupiny VOLEX. S 10 továrňami po celom svete a viac ako 6 500 zamestnancami. Sú druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov medicínskych, high-tech a elektromechanických zostáv.

Požiadavky na zamestnanca

* Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
* Microsoft Word - Pokročilý
* Microsoft Excel - Pokročilý
* E-mail - Pokročilý
* predchádzajúce skúsenosti v oblasti nákupu a logistiky sú výhodou
* vynikajúca pozornosť na detaily
* organizačné schopnosti, zvládanie práce pod tlakom, pozitívny prístup k zmenám
ochota robiť nadčas v prípade potreby
* schopnosť pracovať ako člen tímu, ale zároveň plniť svoje úlohy samostatne
* nutnosť ovládania nasledovných programov: Word, Excel, E-mail, Internet na užívateľskej úrovni

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Tel.: +421915838352
E-mail: poslať životopis