Pridať inzerát

Quality Assurance Automation Engineer

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 200 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Quality Assurance Engineer budete pracovať v multidisciplinárnom tíme, budete zabezpečovať a udržiavať vysoký štandard kvality. Žiadna z nových funkcionalít nebude uvedená do používania bez Vášho súhlasu.

• Budete spolupracovať s naším tímom pri navrhovaní, vývoji a zlepšovaní našej platformy pre online lotérie.
• Budete testovať nové funkcionality našej webovej aplikácie a lokalizovať chyby.
• Ako súčasť nášho vývojárskeho tímu získate príležitosť učiť sa od našich špičkových vývojárov
• Budete vytvárať automatické testy pomocou Selenium Webdriver (Java), JUnit, JMeter atď.
• Stanete sa súčasťou procesu vysoko kolaboratívneho agilného programovania

• 13t. plat po prvom odpracovanom roku, na základe výkonu
• ročný príspevok 200 € na zdravotnú starostlivosť
• Práca na diaľku
• EAP (program pomoci zamestnancom)
• bonus za odporúčanie nového zamestnanca
• flexibilný pracovný čas (v súlade s dohodnutými základnými hodinami)
• teambuildingový príspevok - 25 € na osobu štvrťročne
• príspevok na vzdelávanie 800 €
• poukaz pri narodení dieťaťa 50 €
• účasť na firemných spoločenských akciách, večierkoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť, ktorá vyvíja a spravuje softvérové platformy a poskytuje profesionálne služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie alebo Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Testovanie - Pokročilý
Agile software development - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Relevantné skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality, automatizácie testovania, ako aj dokumentácie
• Hlboké znalosti Selenium Webdriver (Java), JMeter alebo porovnateľnými testovacími prostrediami
• Dobrá znalosť programovania v Jave
• Znalosť testovania mobilných aplikácií alebo ochota učiť sa ich
• Skúsenosti s testovaním API
• Schopnosť vytvárať testovacie prípady – aj v spolupráci s poskytovateľmi cloudových testovacích služieb
• Vysoko štruktúrovaný a analytický prístup, ako aj schopnosť prevziať zodpovednosť za problémy
• Skúsenosti s prácou prostredníctvom Agile Software Development – agilné programovanie, kontinuálna dodávka
• Skúsenosti s nástrojmi ako IntelliJ IDEA, Maven a git
• Dobrá znalosť angličtiny
• Nadšenie pre prácu v multidisciplinárnych tímoch
• Zanietenie a chuť vybudovať spolu so svojím tímom najlepšiu platformu pre hazardné hry

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Fábianová
E-mail: poslať životopis