Pridať inzerát

Senior Java Developer

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 500 EUR/mesiacPonúkaný základný plat závisí od úrovne seniority a predchádzajúcich skúseností kandidáta. Výška finálnej mzdy závisí od zručností a predchádzajúcej praxe kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený stať sa súčasťou hviezdneho tímu pre najlepšiu online platformu lotérií? Si Java friendly so skúsenosťami s OPP, SQL a dátovými štruktúrami? Pripoj sa k svojmu novému tímu teraz!

Hľadáme parťáka s:
- poruzumením softvérovej architektúry,
- znalosťou cloudových štruktúr (Kubernetes, Docker)
- skúsenosťami s vývojom micro služieb
- experta s nástrojmi IntelliJ, Git, Maven,
- agilného guru a nepretržitej delivery,
- Znalosti Clean Code Practices, SOLID, KISS, Dry sú výhodou
- Hlboké praktické skúsenosti s OOP, návrhovými vzormi, Java EE 8 (CDI, JSF, EJB, JAX-RS), databázami (NoSQL) a dátovými štruktúrami (4-5 rokov).

• 13t. plat po prvom odpracovanom roku, na základe výkonu
• ročný príspevok 200 € na zdravotnú starostlivosť
• Práca na diaľku
• EAP (program pomoci zamestnancom)
• bonus za odporúčanie nového zamestnanca
• flexibilný pracovný čas (v súlade s dohodnutými základnými hodinami)
• teambuildingový príspevok - 25 € na osobu štvrťročne
• príspevok na vzdelávanie 800 €
• poukaz pri narodení dieťaťa 50 €
• účasť na firemných spoločenských akciách, večierkoch

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť, ktorá vyvíja a spravuje softvérové platformy a poskytuje profesionálne služby. Klient pôsobí v segmente Informačné technológie, programovanie, webportály.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, komunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Expert
SQL - Expert
Agile software development - Expert
Rest API - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- JAVA DNA, odolnosť voči stresu, parťák na pivo,
- komunikatívna, hráčska angličtina,
- kreatívec a nadhľadom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Fábianová
E-mail: poslať životopis