Pridať inzerát

Frontend Developer

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 200 EUR/mesiacFinálna mzda je odvodená od seniority každého kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Frontend Developer budete pracovať v jednom z multidisciplinárnych tímov, budete implementovať a zlepšovať nové, a tiež existujúce funkcionality v platforme.

• Zanietenosť a chuť vybudovať spolu so svojím tímom najlepšiu platformu pre online lotérie („vy ju postavíte, vy ju prevádzkujete“) na základe nepretržitej delivery
• Navrhujete a implementujete rozhrania k iným systémom vysokej dostupnosti
• Hodnotíte používanie nových technológií, architektúr a frameworkov
• Úzko spolupracujete so softvérovými architektmi, vlastníkmi produktov a zainteresovanými stranami.
• Podporujete juniorských vývojárov
• Ste súčasťou vysoko kolaboratívneho agilného programovania

• 13t. plat po prvom odpracovanom roku, na základe výkonu
• ročný príspevok 200 € na zdravotnú starostlivosť
• Práca na diaľku
• EAP (program pomoci zamestnancom)
• bonus za odporúčanie nového zamestnanca
• flexibilný pracovný čas (v súlade s dohodnutými základnými hodinami)
• teambuildingový príspevok - 25 € na osobu štvrťročne
• príspevok na vzdelávanie 800 €
• poukaz pri narodení dieťaťa 50 €
• účasť na firemných spoločenských akciách, večierkoch

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť, ktorá vyvíja a spravuje softvérové platformy a poskytuje profesionálne služby. Klient pôsobí v segmente Informačné technológie, programovanie, webportály.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, komunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Agile software development - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Zanietenosť a chuť vybudovať spolu so svojím tímom najlepšiu stávkovú platformu
• Schopnosť dobre porozumieť celému životnému cyklu softvéru a nástrojom a pokročilú využívanie Git.
• Schopnosť pracovať v procese agilného vývoja a nepretržitej delivery
• Udržanie vysokých štandardov kvality, povedomie o postupoch čistého kódovania (Clean Code Practices) , ako aj o iných (SOLID, KISS, DRY atď.)
• Ochota pracovať na témach ako optimalizácia výkonu, responzivita, škálovanie a vysoká dostupnosť.
• Expert v štandardných frontend technológiách, HTML, CSS, SASS/LESS/Stylus,
• Ovládanie JavaScript, ECMAScript a ich špecifík
• Skúsenosti s používaním pokročilých JavaScriptových knižníc a frameworkov, ako sú Angular, React, Vue, Typescript, a s vytváraním webových komponentov s ktorýmkoľvek z týchto webových frameworkov
• Ovládanie asynchrónneho spracovania požiadaviek
• Dokonalé pochopenie problémov s kompatibilitou medzi rôznymi prehliadačmi a spôsobov, ako im predísť
• Znalosť JavaScript,zavádzacích modulov, ako sú Require.js a AMD
• Znalosť nástrojov na zostavovanie front-end, ako sú Babel, Grunt, Gulp, WebPack, Rollup, TypeScript (tsc), atď.
• Skúsenosti s testovaním stratégie a nástrojov pre backend aj frontend komponenty.
• Nadšenie pre prácu v multidisciplinárnych tímoch
• Dobrá znalosť angličtiny je nutnosťou
• Požadujeme ukončené vzdelanie v odbore IT alebo iné porovnateľné vzdelanie

Ďalšie vhodné zručnosti výhodou:
• Skúsenosti s OOP, návrhovými vzormi, Java EE 8+ (CDI, JSF, EJB, JAX-RS), databázami (SQL aj NoSQL) a dátovými štruktúrami
• Dobré pochopenie komplexnej softvérovej architektúry vrátane frontendu aj backendu
• Znalosť cloudových technológií, ako sú Kubernetes, Docker, AWS Services atď
• Skúsenosti s vývojom self-contained/micro služieb sú výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Fábianová
E-mail: poslať životopis