Pridať inzerát

Technical Sales - Balkánsky trh

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy Konečné platové ohodnotenie závisí od Tvojich zručností skúseností a dohody so zamestnávateľom.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient - poskytovateľ B2B služieb v oblasti strojárenskej výroby (vzduchotechniky) - rozširuje svoj tím a hľadá skúseného obchodníka / obchodníčku, ktorý bude udržiavať a rozvíjať obchodné príležitosti v oblasti Balkánu (Bulharsko, Rumunsko + ďalšie krajiny).

Hlavné úlohy a činnosti:
* zodpovednosť za predaj produktov od dodávateľov (napr. výmenníky tepla, kompresory a i.),
* starostlivosť o existujúcich klientov + rozšírenie siete predaja v oblasti Balkán - vytvorenie siete nových zákazníkov,
* komunikácia s dodávateľmi (anglický jazyk) a s klientami (bulharský / rumunský jazyk),
* zapisovanie objednávok, komunikácia s dodávateľom ohľadom technických detailov, správa logistiky, kontrola dokumentov v interných systémoch (CRM a ISO),
* reporting,
* zodpovednosť za celý obchodný proces: vyhľadanie, dohodnutie a uzatvorenie zmluvy / kontraktu, zohľadnenie špecifických požiadaviek, udržiavanie vzťahov.

* flexibilný pracovný čas (možnosť home-office)
* práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti
* príjemná a otvorená firemná kultúra a pracovné prostredie
* dynamická práca v mladom súdržnom kolektíve
* kvalitný obed počas práce z office-u
* služobný mobilný telefón a počítač
* odborné a jazykové vzdelávanie
* možnosť dlhodobej spolupráce, kariérneho i osobnostného rastu a rozvoja
* súkromné parkovisko
* férový prístup a adekvátne finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje B2B služby v oblasti strojárenskej výroby - vzduchotechniky (výmenníky tepla, zberače chladiva, kompresory, medené trubky).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika / technika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Bulharský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka, ktorý:
* má skúsenosti s technical sales (cca 3 roky),
* ovláda písomne aj ústne anglický jazyk (B2) A rumunský / bulharský / srbský jazyk (B2),
* je komunikatívny a má príjemné vystupovanie,
* nezľakne sa stresujúcich situácií,
* má rád vo veciach poriadok a je schopný myslieť analyticky,
* je aktívny vodič.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
E-mail: poslať životopis