Pridať inzerát

International Sales Manager s nemeckým jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej zložky 1500 € brutto a variabilnej zložky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kandidáta, ktorého silnou stránkou sú jazyky a zároveň by sa chcel pohybovať v oblasti predaja, obchodu. Do tímu klienta obsadzujeme pozíciu obchodného zástupcu. Zaujala ťa ponuka? Ak áno, pošli nám svoje CV.

Čo by bola tvoja náplň práce?

• starostlivosť o klientov z regiónu DACH
• hľadanie nových klientov a príležitostí
• budovanie vzťahov a značky spoločnosti
• plnenie nastavených cieľov
• cestovanie

Klient ponúka mnohé zaujímavé benefity:

• variabilná zložka bez stropu
• motivujúce finančné odmeny
• cestovanie po celom svete
• získavanie a budovania kontaktov, spoznávanie ľudí z rôznych kultúr
• práca na rôznych kampaniach v zaujímavých odvetviach
• pracovný kolektív, možnosť rastu
• možnosť práce z domu

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje:

• nemecký jazyk - min. úroveň C1
• anglický jazyk - B2 úroveň
• znalosť práce s MS Office balíčkom
• skúsenosť zo sales je výhodou
• záujem cestovať
• soft skills - drive, motivácia, obchodnícky duch, komunikačné schopnosti, prozákaznícky prístup

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Salíni
E-mail: poslať životopis