Pridať inzerát

Leader v lakovni

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: máj/jún

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu ľudí na pridelenom pracovisku - na lakovni
- nastavovanie lakovacej linky, podľa výrobného plánu a technologických postupov
- pripravovať plán výroby, technologické postupy, kontrolné plány, pracovné inštrukcie pre jednotlivé pracovné pozície
- Pripravovať baliace postupy pre jednotlivé produkty v súčinnosti so štandardami spoločnosti
- starostlivosť a zabezpečenie zariadení na lakovacej linke
- zabezpečenie bezporuchového chodu pracoviska
- Zaškoľovanie nových zamestnancov a pravidelný tréning súčasných zamestnancov, vykonávanie pravidelných hodnotení svojich podriadených
- Monitorovať výrobnú kapacitu jednotlivých liniek lakovacej zmeny za hodinu, analyzovať výsledky a prestoje a navrhovať zlepšenia, zvyšovať efektivitu výroby a navrhovať riešenia na zlepšenie
- Dodržiavať všetky platné štandardy týkajúce sa ochrany životného prostredia, zdravia a bezpečnosti pri práci

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových a kovových komponentov a hotovej záhradnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti vo výrobe na vedúcej pozícii

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
E-mail: poslať životopis