Pridať inzerát

Technik údržby - elektro

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 900 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1 300 EUR brutto (výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností vhodného kandidáta), + 20% mesačný bonus od prvého mesiaca + 4% bonus za senioritu
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisu a opravy výrobných a montážnych zariadení, ako napr. poloautomatických, robotických montážnych staníc a iných výrobných systémov
- inštalácia, zapájanie a uvádzanie do prevádzky nových strojov a montážnych liniek
- vedenie príslušnej evidencie, podpora pri identifikácii koreňových príčin opakovaných porúch, navrhovanie opatrení na bezporuchový chod stroja
- výkon preventívnej údržby
- spolupráca s dodávateľmi výrobných zariadení a s kolegami v rámci nadnárodnej spoločnosti
- práca v 12 hodinových pracovných zmenách (1xR, 1xN, 4 dni voľno)

- prácu v novootvorenej nadnárodnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
- vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast a zaškolenie na nových strojoch a výrobných linkách
- zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie
stravné lístky á 4,30 EUR
- práca priamo v internej spoločnosti u nášho klienta (nie práca cez agentúru)

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko sa nachádza vo Vrábľoch - priemyselný park.
Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti.
Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začínal v roku 2018 a jeho hlavným odberateľom je závod JLR v Nitre. V súčasnosti sa pripravuje sériová výroba dielov pre zákazníkov VW a Daimler.
Náš klient prevádzkuje 21 výrobných závodov & 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automatizácia, elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického zamerania podmienkou
- vyžadujeme minimálne 2 roky praxe na pozícii technika údržby v podmienkach sériovej výroby
- Vyhláška §21 podmienkou (§ 22 alebo §23 výhodou)
- znalosti pneumatiky, hydrauliky alebo mechaniky veľkou výhodou
- aktívny prístup, spoľahlivosť, ochota učiť sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov