Pridať inzerát

Junior Data Manager (m/f) - vhodné pre absolventov/ky

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent/ka a rozmýšľaš, ako naštartovať svoju kariéru?
Si analytický typ a rád/rada pracuješ s dátami?
Charakterizuje ťa precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť?

Ak si odpovedal/a 3x ˝áno˝, máme pre Teba pracovnú príležitosť. Náš klient, známa značka v oblasti maloobchodu, hľadá Junior Data Manager-a/ku.

A čo spadá do náplne práce?
* spravovanie údajov o výrobkoch a dodávateľoch, sumarizácia podkladov a aktualizácia interných databáz a systémov,
* kontrola a porovnávanie dát v systémoch,
* práca s internými systémami a databázami,
* distribúcia dát na jednotlivé oddelenia,
* komunikácia - dodávatelia, iné oddelenia, logistické centrá, materská spoločnosť,
* generovanie dát zo systému, tvorba reportov,
* administratívna podpora nadriadených (podklady, prezentácie, archivácia, chod kancelárie).

* stabilná práca,
* zaujímavé finančné ohodnotenie a garantovaný nárast mzdy,
* rovnaká mzdu pre mužov a ženy,
* pracovný pomer na dobu neurčitú,
* dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
* benefitný portál v ročnej hodnote max. 250€
* príspevok na stravovanie,
* bezplatný portál pomoci
* penzijné pripoistenie,
* sabbatical po odpracovaní 5 rokov,
* občerstvenie na pracovisku,
* darčeky,
* odmenu za odporučenie kandidáta,
* zľavy u partnerov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient je známou značkou v oblasti maloobchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

analytika, matematika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš sa stať Junior Data Manager-om/kou? Ak spĺňaš nasledovné, neváhaj a pošli nám svoje CV!
* analytické myslenie
* aktívna znalosť nemeckého jazyka (min. B2)
* ovládanie MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni
* precíznosť
* zodpovednosť
* samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
E-mail: poslať životopis