Pridať inzerát

HR Sourcer

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy môže závisieť od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie vhodných kandidátov a budovanie databázy
• Proaktívny prieskum trhu a poskytovanie poradenstva o stratégiách získavania nových zdrojov kandidátov.
• Využívanie prieskumných nástrojov, aplikácií a sociálnych médií pre vyhľadávanie talentov (najmä Linkedln)
• Prezentácia firmy
• Poskytovanie presných a profesionálnych informácií o voľných pozíciách a projektoch

• Školiaci a rozvojový program
• Pružný pracovný čas a možnosť pracovať z domu
• Dni voľna navyše
• Zdravotný program
• Teambuildingy
• Program starostlivosti o rodinu (dotácia pre novorodencov, materská dovolenka, škôlka, letné tábory)
• Program odporúčaní zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• 3 alebo viac rokov skúseností s náborom SW a HW inžinierov, IT/Telco profesionálov a SW vývojárov či už pre personálnu agentúru alebo klienta interne.
• Dobrá znalosť online zdrojov pre vyhľadávania kandidátov
• Preukázateľné pokročilé zručnosti s prácou v profesionálnych mediálnych platformách
• Silné IT zručnosti, vrátane používania online nástrojov, interných databáz a aplikácií MS Office (MS Excel na pokročilej úrovni je nutnosťou)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov