Pridať inzerát

Elektroinžinier (vhodné aj pre absolventov) s angličtinou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Juhomoravský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 800 EUR brutto, nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta podľa toho či ide o absolventa alebo kandidáta s relevantnými skúsenosťami.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v Brne hľadáme kandidáta z ktoréhokoľvek kútu Slovenska, ak spĺňa nižšie spomínané požiadavky a pre ktorého nebude táto náplň práce problémom:
* Budete sa podieľať na vývojových projektoch, ktoré vedú k vynikajúcemu produktu - novému elektrónovému mikroskopu.
* Budete pôsobiť ako vývojár analógovej, digitálnej a zmiešanej signálovej elektroniky - vytvárať schémy a rozloženia.
* Počas integrácie alebo vývoja modulov budete nepretržite spolupracovať s projektovým manažmentom a spolupracovať s ostatnými R&D špecialistami z vývojových tímov modulov (mechanické, firmvérové ​​a softvérové ​​inžinierstvo).
* Budete zodpovedný za vytvorenie technickej dokumentácie povinnej pre výrobu novo vyvinutých produktov.

Náš klient ponúka naozaj širokú a bohatú škálu zaujímavých benefitov:
* 25 dní dovolenky
* 3 sick days
* 1x ročne odmena vo výške cca 1 mzdy (5-7% ročnej mzdy)
* flexibilný pracovný čas
* každoročná valorizácia miezd
* firemná univerzita - vzdelávanie a školenia (soft skills aj odborné)
* jazykové vzdelávanie
* penzijné pripoistenie 3%
* životné a úrazové poistenie
* relokačný bonus + pomoc
* Multisport karta
* vitamíny na pracovisku
* možnosť vlastného parkovania
* zvýhodnený tarif u vybraného mobilného operátora

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Rozrastajúca, inovatívna spoločnosť, ktorá ponúka šancu aj absolventom rásť a pracovať na sebe v oblasti fyziky, elektroniky, software, mechanickej konštrukcie i logistiky.
Líder produktov pre vedu.
Jeden z najžiadanejších zamestnávateľov v CZ aj pomedzi študentov a rovnako oceňovaný cyklozamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektronika, fyzika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vysokoškolské vzdelanie v odbore elektronika alebo súvisiace skúsenosti, ktoré preukazujú požadované zručnosti.
* Znalosti pri navrhovaní analógovej, digitálnej a zmiešanej signálovej elektroniky, spínaných zdrojov alebo komunikačných rozhraní.
* Mali by ste mať aspoň približnú predstavu o vývoji vstavaného softvéru – zahŕňa znalosti architektúry mikrokontrolérov, CPLD, FPGA, SoC a MPSoC.
* Komunikačné zručnosti sú potrebné pre internú aj externú komunikáciu s kolegami, partnermi, dodávateľmi.
* Schopnosť pracovať samostatne, ako aj v multifunkčných a medzi kultúrnych tímoch.
* Jazykové znalosti: komunikatívna angličtina.
* Certifikácia na elektrické zariadenia, Zn. 50/78 (Vyhláška 50, §6).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
E-mail: poslať životopis