Customer Service Representative (anglický jazyk je potrebný)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta a dohody finálnom pohovore
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a vybavovanie objednávok zákazníkov, vybavovanie dotazov a reklamácie týkajúce sa objednaných jednotiek alebo produktov prijatých elektronicky alebo telefonicky
- udržiavanie vzťahov s pridelenými zákazníkmi tým, že porozumie, predvída a identifikuje ich potreby produktov a služieb
- udržiavanie vzťahov s obchodnými zástupcami pridelených komodít
- identifikácia problémov s cieľom zlepšiť služby zákazníkom a úroveň spokojnosti zákazníkov
- zodpovednosť za zaznamenávanie žiadostí a chronologickú registráciu udalostí a postupov
- práca v internom databázovom systéme a vykonávanie všeobecnej administratívnej úlohy

- firemný mobil a notebook
- 5 dní dodatočnej dovolenky
- 3 dni sick days
- príspevok do DDS
- flexibilný benefitný systém v súlade s interným usmernením

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím posielajte aj v ANGLICKOM jazyku.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Globálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Administrácia SAP - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie - zameranie na logistiku výhodou
- minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícií
- anglický jazyk na úrovni C1 pdomienkou
- schopnosť ovládať MS Office
- práca v SAP systéme
- dobré komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- logické myslenie a flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov