Pridať inzerát

Operátor/ka výroby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,94 EUR/hod.+ do 10% mesačný bonus
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke v súlade s určenou pozíciou,
- výroba výrobkov v požadovanom množstve a kvalite,
- šetrné zaobchádzanie so všetkými komponentmi, náradím a zariadeniami
používanými vo výr. procese,
- dodržiavanie 5S na pracovisku a v jeho okolí,
- práca v dvojzmennej prevádzke.

- 70% preplatené cestovné - závisí od počtu odpracovaných dní
- 10% mesačný bonus - pohyblivá zložka
- strava zabezpečená
- doprava zabezpečená v rámci Popradu bezplatne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 2 zmeny
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- pozícia je vhodnejšia pre mužov z dôvodu práce s bremenami
- skúsenosť vo výrobe výhodou

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov