Pridať inzerát

Pracuj ako technik/ nastavovač strojov (práca na 2 zmeny)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany, Slovenská, Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac+ rizikový príplatok cca 100€ + dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 75€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie linky a robota , nastavovanie parametrov automatizovanej výroby,
- Monitorovanie procesu výroby, priebežné kontrolovanie a dokumentácia nastavovacích parametrov
- identifikácia chýb na výrobkoch a ich priebežné odstraňovanie
- Spolupráca s linkovým údržbárom na prevencii a odstraňovaní porúch
- Spolupráca s oddelením kvality (výroba vzorových a PPAP dielov)

- nástup hneď do kmeňového stavu spoločnosti (nie cez agentúru)
- rizikový príplatok
- dochádzkový bonus 75€ po skúšobnej dobe
- práca n 2 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

- Prax v obsluhovaní, nastavovaní výrobnej linky min. 1 rok
- Výhodou je znalosť základov robotiky (ABB)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt