Pridať inzerát

Hlavný inžinier projektu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacOd 2 500 EUR/mesiac platové podmienky závisia od pracovných skúseností + mimoriadna odmena za úspešne dokončený a odovzdaný projekt
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie projektu a koordinácia projektu
- pravidelná komunikácia s Projektovým manažérom
- kontrola práce a výstupov projektantov, vedenie konzultácií s projektantami
- vykonáva autorský dozor, kontrolné dni - občasný výjazd na stavbu
- výhodou je BIM Autodesk Revit - nie je podmienka, vieme zaškoliť
- podieľanie sa na celkovom rozvoji spoločnosti

- notebook a mobilný telefón
- príjemné prostredie a dobrý kolektív
- samostatná a zodpovedná práca
- realizácia školení a workshopov, firemné vzdelávanie
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- firemné raňajky
- teambuilding
- bonus v prípade odporučenia nového zamestnanca
- odmena za úspešne dokončený projekt (termín, kvalita)
- káva na pracovisku samozrejmosťou :-)
- práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)

Pracovnú pozíciu obsadzujem pre nášho klienta, ktorý podniká v oblasti stavebníctva - priamo do interného stavu.
Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je dynamickou spoločnosťou v oblasti stavebníctva - generálny projektant s internými profesiami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektovanie pozemných stavieb

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hlavný inžinier projektov

Počet rokov praxe

7

- hlavný inžinier projektu s praxou minimálne 7 rokov
- vysoká miera samostatnosti
- schopnosť technicky koordinovať a viesť tím
- rozhodovanie a schopnosť riešiť špecifické situácie
- členstvo v komore autorizovaných stavebných inžinierov A.S.I.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt