Pridať inzerát

Manažér servisu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1300€ nástupná mzda, po 3 mesiacoch navýšenie + variabilná zložka Výsledná mzda sa bude odvíjať od seniority daného kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za komplexnú starostlivosť o zverených klientov
* Zabezpečenie technických obhliadok dopytov
* Spoluzodpovednosť za návrh technického riešenia dopytu
a zodpovednosť za realizačné riešenia
* Príprava technicko-kalkulačných podkladov pre spracovanie
jednoduchých cenových ponúk
* Obchodno-technické rokovania s klientmi, spracovávanie cenových
ponúk, budovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
* Zodpovednosť za tvorbu objednávok služieb a výpomoc pri tvorbe
materiálových objednávok
* Obchodno-technické rokovania so subdodávateľmi, tendrovanie,
aktívne vyhľadávanie nových subdodávateľov a ich riadenie v procese
realizácie
* Zodpovednosť za plánovanie a riadenie realizácie všetkých zákaziek,
tvorba a aktualizácia montážnych plánov
* Dohľad a zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác a dodržiavanie
bezpečnostných opatrení a BOZP pri realizácii zákaziek
* Riadenie a koordinácia servisných technikov
* Zodpovednosť za ukončenie zákazky a zabezpečenie podkladov k výkonovej fakturácií
* Riešenie rôznych reklamácií
* Podpora prevádzkového riaditeľa pri získavaní nových klientov

* Služobné auto aj na súkromné účely
* Rôzne školenia
* Pravidelný pitný režim
* Multisport karta
* Krátky piatok
* 2x do mesiaca možnosť práce z domu
* 20% zľava na všetky produkty a služby spoločnosti
* 2x ročne teambuilding
* Firemný obed pri každých dosiahnutých 100.000 EUR obratu
* Jednorazový príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Technické myslenie
* Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
* Komunikatívnosť, kreatívnosť a pracovitosť
* Zameranie na výsledky
* Ovládanie MS Word, Excel a práca s internetom
* Prax v oblasti projektového manažmentu v rámci stavebníctva je vítaná

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov