Pridať inzerát

Vedúci/a účtovníctva s možnosťou práce z domu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krakovany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacOd 1600 EUR/mesačne - finálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.6.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta/ku na pozíciu Vedúci/a účtovníctva, ktorý/á by mal/a na zodpovednosť vedenie celého účtovníctva spoločnosti v systéme SAP.

Ak máš niekoľkoročnú odbornú prax a vieš plynulo komunikovať v angličtine alebo v nemčine, tak si pre nás ten správny kandidát. Neváhaj nám poslať svoje CV.

Aké iné úlohy by ťa čakali?

• realizácia pohľadávok a záväzkov
• vedenie účtovníctva majetku
• vykonávanie fakturácie
• implementácia mzdovej agendy a súvisiacej personálnej administratívy
• príprava mesačných a ročných účtovných závierok
• spolupráca pri zostavovaní rozpočtu a príprave prognózovaných správ
• zodpovednosť za daňové záležitosti a výkazníctvo v spolupráci s úradmi a poradcami
• kontaktná osoba pre audítorov

Spoločnosť ponúka mnohé benefity:

• bonusy (podľa dosiahnutých cieľov spoločnosti a podľa individuálneho výkonu zamestnanca)
• 13. plat
• možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti
• možnosť parkovania
• home-office (hybridný model)

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klientom je medzinárodná spoločnosť v oblasti strojárenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti účtovníctva, ekonómie, financií.

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

• vzdelanie v oblasti účtovníctva, financií
• skúsenosť z účtovníckej, finančnej oblasti
• zodpovednosť, organizačné schopnosti, profesionálny prístup k práci
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (minimálne na úrovni B2)
• znalosť práce s PC, MS Office, SAP - výhoda

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov