Pracuj ako Plánovač výroby (práca na 1 zmenu - mzda do výšky 1500€)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krakovany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta + 13.plat
  • Termín nástupu: IHNEĎ - dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a organizácia výroby zvarovne
- spracovávanie výrobných zákaziek cez systém SAP
- príprava výroby (technologické postupy, externé operácie...)
- denné zadávanie výkonových hodín do systému SAP
- organizácia a zabezpečenie starostlivosti o stroje (plánované revízie, opravy, resp. operatívne) cez externých dodávateľov
- komunikácia s materskou firmou ohľadom termínov výroby dielov
- základná starostlivosť BOZP v spolupráci s externými dodávateľmi
- aktívna spolupráca pri inventúrach

- práca hneď do kmeňového stavu spoločnosti
- práca na 1 zmenu (6:30 - 15:00)
- pružný pracovný čas
- 13. plat zakotvený v pracovnej zmluve
- ročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a montáž komunálnych vozidiel a kráčajúcich bagrov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP EIS - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Project - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk na komunikačnej úrovni podmienkou
- schopnosť plánovania v Microsoft Project
- komunikatívnosť
- samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt