Pridať inzerát

Elektrotechnický inžinier

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlat: Junior od 1200€ brutto, Senior od 1500€ brutto ( v závislosti od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh, príprava a realizácia elektrotechnických zariadení pre testovanie výrobkov
- Tvorba príslušnej elektrotechnickej dokumentácie
- Správa testovacích systémov
- Zaškoľovanie kolegov

- Perspektívna práca v stabilnej firme s adekvátnym finančným ohodnotením a potenciálom osobného rozvoja (školenia, jazykové kurzy)
- Bohatý sociálny program pre zamestnancov: teambuildingové aktivity, firemné akcie, podpora športových a kultúrnych podujatí
- Dovolenka navyše, dodatočné dni pracovného voľna
- Práca v skúsenom medzinárodnom kolektíve
- Možnosť služobných ciest do zahraničia
- Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
- Práca na jednu zmenu (7,00 - 15,30 h)

Informácie o výberovom konaní

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v Bytči.
Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu.
V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
M: +421 915 838 352
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

V celkovo štyroch do značnej miery samostatných divíziách sa vyvíjajú, produkujú a distribuujú systémy pre parkoviská a centrá voľného času, systémy pre železničnú zabezpečovaciu techniku, systémy vybavenia cestujúcich a systémy pre čerpacie stanice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úspešne ukončené bakalárske alebo inžinierske štúdium v oblasti elektrotechniky
- Schopnosť čítania a pochopenia technických výkresov, elektrotechnických schém, zapojení a obvodov
- Skúsenosť s testovaním elektrotechnických systémov
- Skúsenosť s programovaním výhodou
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §22 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. výhodou
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
- Technická zručnosť, analytické myslenie, tvorivosť
- Schopnosť hľadať technické riešenia
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- Komunikatívnosť, tímový duch
- Ochota cestovať
- Vodičské oprávnenie sk. B výhodou
- Prax na podobnej pozícii výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov