Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre BA / TT

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacPrémie za splnenie mesačného plánu, koncoročné odmeny.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktívne vyhľadávať nových potenciálnych zákazníkov
* Skvalitniť a zefektívniť spoluprácu s existujúcimi zákazníkmi
* Vykonávať prieskum trhu a navrhovať nové možnosti rozvoja obchodu
* Odovzdávať skontrolované objednávky logistike
* Kontrolovať platobnú disciplínu pridelených zákazníkov
* Dôsledne dodržiavať obchodnú politiku firmy
* Zúčastňovať sa školení a samostatne sa vzdelávať v sortimente
* Dbať na znižovanie nákladov
* Informovať zákazníkov o novom sortimente, prípadne o rôznych predajných akciách
* Informovať obchodných referentov o obchodných podmienkach jednotlivých zákazníkov
* Zúčastňovať sa pravidelných porád
* V prípade potreby zastúpiť obchodného referenta
* Pomáha riešiť reklamácie
* Vyhľadávanie a identifikácia nových obchodných príležitostí, akvizícia nových zákazníkov
* Prezentovanie spoločnosti na obchodných rokovaniach
* Príprava cenových ponúk

* Sociálne výhody spoločnosti
* Možnosť profesijného rastu
* Práca v perspektívnej firme
* Práca v mladom dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Prax v predaji kancelárskeho sortimentu je podmienkou
* Čistý register trestov
* Komunikatívne a vyjednávacie schopnosti
* Seriózne vystupovanie
* Vysoké pracovné nasadenie
* Časová flexibilita
* Zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov