Pridať inzerát

Technológ vo výrobe

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 800 EUR/mesiacMzda bude posúdená individuálne na osobnom stretnutí na základe relevantných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu technológa do mladého, dynamického tímu. Ide o technológa, ktorý bude prevažne vo výrobe s nasledovnou pracovnou náplňou:
vypracovanie technologického postupu
* vypracovanie, vyskúšanie a zavedenie NC programov
* spolupráca s oddelením kvality pri výbere meradiel
* vypracovanie a správa pracovných a kontrolných plánov
* výber a zaobstaranie nástrojov a vybavenia pre obrábacie stroje, vrátane kontroly nákladov
* optimalizácia procesných časov
* podpora pri investičnom plánovaní, preberaní strojov
* zabezpečenie hospodárneho využívania kapitálovo náročných strojov prostredníctvom stálej optimalizácie NC-programov a nástrojov
* nákladovo optimálne nasadenie prevádzkových prostriedkov, výrobného materiálu a nástrojov, realizácia časových štúdií

* odborné školenia, kurzy
* bezplatné jazykové vzdelávanie
* bezplatné stravovanie
* doplnkové dôchodkové sporenie
* osobný a profesionálny rast

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou v rôznych oblastiach ako napríklad potraviny a nápoje, alternatívne energie, odpadová voda, oceliarsky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vzdelanie zamerané na výrobné technológie
- prax vo výrobnej spoločnosti
- analytické zručnosti
- ochota vzdelávať sa
- AutoCAD, skúsenosti s programovacím jazykom (preferovaný Fanuc, resp. Siemens, Heidenhein) veľkou výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov