Pridať inzerát

IT Analytik - plný úväzok/živnosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 4 000 EUR/mesiacZákladná mzda pre živnostníka je od 4000 EUR Brutto.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme si k nám šikovného IT analytika, ktorý sa v minulosti podieľal na vývoji enterprise solutions, s výbornými komunikačnými, organizačnými a jazykovými schopnosťami
• Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý má skúsenosti s prácou v korporáte a/alebo pre veľkých klientov, ale chce prejsť do menšej flexibilnejšej firmy
• Tvojou hlavnou úlohou bude organizovať naše IT operations, t.z. analyzovať požiadavky na vývoj v nemeckom jazyku, zabezpečovať ich dodanie, koordinovať činnosť developerov a organizovať tasky prichádzajúce na Dev aj Support stream
• Budeš súčasťou vývoja portálových riešení postavených na Microsoft stack doméne, vrátane inferfaces (SOAP, REST,...)
• Máš preto High-Level prehľad o moderných webových technológiách (HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, React, Angular)
• Produkty z Microsoft 365, MS Azure, prípadne MS Dynamics by ti nemali byť tiež cudzie
• V ideálnom prípade máš prax s vývojom SW riešení alebo administráciou SharePoint 2013 a vyššie
• Vďaka tomu, že hovoríš plynule nemecky a ideálne aj anglicky, sa v krátkom čase dostaneš do priameho kontaktu s klientmi a po cca 6 mesiacoch začneš preberať zodpovednosť za celú End-To-End realizáciu projektu -> postupne sa z Teba stane Solution Architekt
• Budeš supportovať CEO, CTO a Project Managera tak, aby sa projekty stále hýbali dopredu
• Budeš im aj tak trochu predĺženou rukou a budeš im pomáhať v plnení zadaní a dosahovaní stanovených projektových cieľov
• Tým, že budeš spolupracovať priamo s vedením firmy, sa očakáva, že Tvoja dostupnosť by mala presahovať bežný rámec 9-5
• V budúcnosti budeme cestovať priamo za klientmi do Nemecka

• Dostaneš high-end notebook a telefón aj na súkromné účely
• Prácu môžeš vykonávať 100% z pohodlia domova. Aj po skončení pandémie plánujeme zachovať Home Office minimálne na 80%
• 3 dni Sick Leave za rok
• Ponúkame dôveru a s ňou istú mieru flexibility využitia pracovného času. Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorému/ktorej budeme môcť dôverovať. Dôraz kladieme na výsledky a kvalitu
• Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote ako svadba, narodenie dieťaťa
• Práca na nemeckých projektoch a teda denný kontakt s cudzím jazykom a zahraničnými klientmi
• Keď to pandemická situácia umožní, perspektívne občasne vycestuješ s CEO priamo ku klientom
• Budeš pracovať s mladým ale skúseným tímom, ktorý sa nebojí podeliť o know-how
• Tak povediac v papučiach sa dostaneš na medzinárodné projekty a naučíš sa veľa z IT sveta
• Ak Ti tu niečo chýba, daj nám vedieť. Sme open-minded a vždy hľadáme win-win

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Konzultačná a softvérová spoločnosť poskytujúca IT služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Microsoft .NET Framework - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Windows PowerShell - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Simple Object Access Protocol (SOAP) - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Hľadáme high-performera(ku), ktorý(á) ma drive a chce sa učiť
• Si samostatný/á a máš ˝problem solving mindset˝ / uvažuješ o riešeniach a nie o problémoch
• Máš za sebou aspoň 3 roky práce ako developer a 2 roky na konzultantskej pozícii
• Tvojím mottom je ˝quality over quantity˝
• Rád(a) pomáhaš zákazníkom tým, že im poskytneš kvalitné IT-riešenia
• Rád(a) posúvaš hranice svojej komfortnej zóny napríklad prácou na nemecky hovoriacich projektoch
• Chceš byť vnímaný(á) ako parťák/parťáčka, na ktorého(ú) sa môžeme my ale aj klienti spoľahnúť
• Anglický jazyk výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov