Pridať inzerát

Stavbyvedúci zemné práce

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: České Budějovice, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiac1900 EUR (vrátane príplatku za prácu v ČR) + mesačné prémie + ročné prémie (vybranému kandidátovi upresníme)
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· riadenie výstavby a realizácie zemných prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby, práce v programe MS Project,
· riadenie a koordinácia úsekových majstrov,
· koordinácia prác, naviac prác, dodávok a služieb,
· koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka,
· dodržiavanie zmluvných podmienok a stanovených ukazovateľov zákazky,
· priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov,
· uplatňovanie finančných nárokov na investora,
· kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
· fakturácia stavebných výkonov,
· komunikácia so subdodávateľmi a s investorom,
· zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia (aj u podzhotoviteľov) a ochranu majetku v zmysle všeobecne platných právnych predpisov a podnikové riadiaca dokumentácia,
· vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiace s pracovným zaradením.

· Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
· Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
· Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
· Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok
· Vzdelávacie aktivity
· Zabezpečené ubytovanie
· Služobné auto, služobný telefón
- Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
- Práca najprv v ČR (České Budějovice) a následne v SR

Kandidáta hľadáme pre klienta - pre Mechanizačno-dopravný závod (SR), bude vyslaný do ČR na projekt do Českých Budějovíc na významný diaľničný projekt.
Aktuálne bude teda vhodný kandidát/zamestnanec vyslaný na projekt do ČR, ale po skončení projektu zostane v SR, prípadne bude mať na starosti iný projekt.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu.
Náš klient je pre každého investora zárukou, že jeho projekt bude dokončený včas a v kvalite, ktorá je porovnateľná so svetovým štandardom.
Náš klient realizuje stavby na celom území Slovenska, no má rozvinuté aktivity tiež v zahraničí. Predmetom činnosti spoločnosti je komplexná dodávka stavebných objektov a prác v segmentoch inžinierskeho, pozemného, podzemného a vodohospodárskeho staviteľstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci pri zemných prácach

Počet rokov praxe

5

Požadované vzdelanie:
VŠ I., II. stupňa stavebné zameranie (ak bude uchádzač s dlhoročnými skúsenosťami môže byť aj SŠ)

Počítačové znalosti:
MS Office (Word, Excel, Outlook) – pokročilý, MS Project - výhodou

Vodičský preukaz: Skupina B

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - výhodou

Prax na pozícii/v oblasti: Min. 5 rokov praxe na pozícii stavbyvedúci v danej oblasti + Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov