Pridať inzerát

Zástupca manažéra predajne

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Revúca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacGarantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* v prípade neprítomnosti manažéra/manažérky predajne budeš samostatne riadiť zverenú predajňu
* optimalizácia procesov, analýza a plánovanie ukazovateľov či kontrola dokladov
* objednávanie tovaru a administratívne činnosti
* inventúry
* pomoc svojmu tímu všade, kde bude treba – v predajni aj v sklade danej predajne
* personálna prácu pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných krajín

Klient ponúka širokú škálu benefitov:
* pracovný pomer na dobu neurčitú
* garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky
* bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc
* príspevok na stravovanie v hodnote 4€/deň
* penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200 eur/rok
* občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca
* benefitný portál v ročnej hodnote max. 250€, z ktorého si ty vyberieš benefity z jednotlivých kategórií: ZDRAVIE - napr. Multisport karta, vitamínový balíček, darčekový poukaz do lekárne, Rodina, Kultúra, poukážky a iné
* rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu
* zľavy u partnerov

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Klient pre ktorého stabilita je jedna z kľúčových hodnôt a momentálne je dôležitá ako nikdy predtým. Dbá tiež na stabilitu medzi prácou a osobným životom ale aj vyhovujúci kolektív či kariérny posun.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
* skúsenosti z práce v obchode a vedením ľudí veľkou výhodou no nie je to podmienkou
* tímový duch, priateľskosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
* zodpovednosť a odolnosť voči stresu
* analytické myslenie a komunikačné schopnosti
* práca cez víkendy

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov