Pridať inzerát

Pracovník výroby na 3 zmeny

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 775 - 900 EUR/mesiacmzda obsahuje: - základnú mzdu - príplatky za nočné zmeny - príplatky za prácu v sobotu, nedeľu - poskytnutá strava vo firemnej kantíne - v prípade nadčasov bonusový príplatok vo výške 20 eur/ zmena
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke komponentov pre posilňovače riadenia v automobilovom priemysle
- vykonávanie práce podľa pracovných postupov, inštrukcií a príkazov zmenového majstra
- kontrola zariadenia na začiatku a počas pracovnej zmeny
- informovanie nadriadeného a technika údržby o poruche stroja
- vykonávanie práce v požadovanej kvalite a kvantite
- aktívna spolupráca pri analýze chýb vzniknutých v procese výroby
- vedenie záznamov hodinovej produkcie a kvality výroby na určených pracoviskách
- dodržiavanie zásad BOZP, pracovného poriadku a Zákonníka práce pri výkone práce
- informovanie nadriadeného pri nepredvídateľných udalostiach
- úzka spolupráca s ostatnými úsekmi pri riešení a vykonávaní úloh
- návrh riešenia vedúce k celkovému zlepšeniu kvality výroby
- aktívna spolupráca pri vylepšovaní a dodržiavaní zásad 5S na pracovisku

775 EUR základ mesačnej mzdy + 75 EUR absenčný bonus (pri 0 absencii) + príplatky za nadčasy (max. 20 eur/nadčas)
- po 3 mesiacoch mesačný bonus do výšky 5% zo základu mzdy
- dovolenková a vianočná prémia (do výšky 55% zo mzdy)
- príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti bydliska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov