Pridať inzerát

HR services adiministrator

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Turá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 6 EUR/hod.výsledná hodinová mzda záleží od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administrácia procesu nastupovania (vrátane, ale nie výlučne, prípravy zmluvy, postupu sledovania, zaškolenia a všetkých potrebných opatrení);
- Administrácia výstupného procesu
- Listy zamestnancov (napr. overovacie listy)
- zmeny pracovných zmlúv
- Správy týkajúce sa HRS
- Podpora auditu súvisiaceho s HRS
- Riadenie požiadaviek na služby HRS v CRM
- Odpovedať na otázky zamestnancov a v prípade potreby ich nasmerovať
- Zapojenie do integrácie procesov v prípade potreby
- Iniciovať nápady na zlepšenie a opatrenia na to
- Koordinovať a poskytovať údaje a informácie do mzdovej agendy pre mesačnú uzávierku
- Dodržiavanie všetkých požadovaných zásad a miestne pracovné právo

Prevádzkový špecialista HRS bude spolupracovať s internými a externými zákazníkmi, obchodnými lídrami a bude zodpovedný za včasné poskytovanie vysokokvalitných zákazníckych služieb v súlade s procesmi a politikami nášho klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je zameraný na výrobu elektromerov, plynomerov a vodomerov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vedomosti a zručnosti (všeobecné a technické)
- Dobré zručnosti pri riešení problémov pre rozsah pracovnej pozície
- Vynikajúce organizačné schopnosti
- Zameranie sa na detaily
- Zameranie sa na zákazníka a pochopenie požiadaviek a priorít zákazníka
- Schopnosť pracovať pod tlakom s obmedzeným dohľadom
- Schopnosť rozvíjať a udržiavať kooperatívne pracovné vzťahy s klientmi/kolegami/dodávateľmi na všetkých úrovniach
- Vnímavo reagovať
- Dodržiavať termíny
- Schopnosť zvládať multitasking

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov