Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre západné a stredné SK

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je 1100 EUR brutto. Po skúšobnej dobe (3 mesiace) sa navyšuje plat na 1400 EUR brutto/mesačne. Ku mzde prislúcha ročný bonus vo výške 4700 EUR vyplácaný kvartálne. Ku mzde prislúchajú diéty vo výške 10 EUR za jeden odpracovaný deň (8 hod). Služobné auto je k dispozícii aj na súkromné účely. Po ročnom kontrakte sa pracovný pomer uzatvára už na dobu neurčitú.
  • Termín nástupu: 01.02.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvíjať obchodné portfólio prostredníctvom predaja ponúk zákazníkovi (priamy, nepriamy, profesionálny koncový používateľ, predajca) v oblasti západného a stredného Slovenska
- navštevovať už aktívnych zákazníkov/odberateľov v rámci západného a stredného Slovenska (pneuservisy, veľkoobchody)
- zadávanie objednávok do systému podľa požiadaviek odberateľov

- práca priamo v internom stave spoločnosti
- ročný bonus
- denné diéty vo výške 10 EUR/pracovný deň
- k dispozícii PC, telefón, vozidlo
- služobné vozidlo Škoda Octavia aj na súkromné účely
- práca na jednu zmenu - 40 h/týždenne
- práca v režime home office a v teréne
- prepracovaný školiaci online systém hneď po nástupe v dĺžke 8 týždňov (školíte sa doma)
- prvé pracovné aktivity v súčinnosti so svojim nadriadeným

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do ich interného stavu (nie je to práca cez agentúru).
Je to práca aj na pracovný pomer.
V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
M: +421 915 838 352
agata.siebertova@manpower.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient sa zaoberá predajom a distribúciou pneumatík svojim odberateľom - pneuservisy, veľkoobchody. Má vytvorenú sieť aktívnych zákazníkov o.i. aj na strednom a západnom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kandidát nemusí mať predošlé pracovné skúsenosti na pozícii obchodný zástupca
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- proaktívny prístup
- vysoká prevádzková efektivita
- orientácia na cieľ
- sebamotivácia
- aktívny vodič (sk. B)
- vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa
- dobré ovládanie programu Excel - vedieť čítať a pracovať s tabuľkami
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- hľadáme kandidáta, ktorý má bydlisko na západnom alebo strednom Slovensku (nie BA)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov