Pridať inzerát

Úverový a inkasný analytik s poľským jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Identifikácia, overovanie a odporúčanie opatrení týkajúce sa účtov po splatnosti
- Komunikácia s oddeleniami služieb zákazníkom / predaja v súvislosti s riešením neuhradených platieb po uplynutí stanoveného obdobia fakturácie
- Zabezpečovanie platobných dohôd so zákazníkmi, ktoré sú vhodné a realistické pre obe strany
- Pravidelné riešenie problémov týkajúce sa zrážok / nedostatočných platieb zákazníkov a vystavovanie dobropisov
- Vykonávanie bežných úverových kontrol nových účtov a v prípade potreby získavať doplňujúce informácie
- Promptné a efektívne odpovedanie na všetky otázky týkajúce sa pohľadávok
- Archivácia dokumentácie
- Zodpovednosť za celú knihu pohľadávok voči zákazníkom vrátane mesačných uzávierok

- Globálne pracovné prostredie
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom (5,50 €/pracovný deň)
- Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
- 2x sick day + deň voľna pri príležitosti narodenín
- Možnosť kariérneho rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na prácu na diaľku
- Program pomoci zamestnancom
- Príspevok na športové aktivity - Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika, účtovníctvo

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Dobré počítačové zručnosti v MS Office, SAP a pokročilé skúsenosti s Excelom by boli výhodou
- Dobré účtovné, analytické zručnosti a schopnosť riešiť problémy
- Vynikajúce komunikačné zručnosti (písomné aj ústne) v anglickom a poľskom jazyku
- Iniciatívnosť a zmysel pre detail
- Schopnosť pracovať v rýchlom pracovnom tempe
- Schopnosť zachovať pokoj v stresových situáciách
- Schopnosť vykonávať viacero úloh

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov