Pridať inzerát

Inžinier kvality

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacVýška platového ohodnotenia bude stanovená v závislosti od skúseností a praxe kandidáta. K základnej mzde prináleží po uplynutí skúšobnej doby 15 % variabilný bonus.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste proaktívna a precízna osobnosť s výbornou znalosťou anglického jazyka a min. 2 rokmi skúseností v oblasti kvality? Potom hľadáme práve Vás! Neváhajte a zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku!

Vašou náplňou práce bude:
- validácia procesov vo firme
- kontrola kvality vstupného materiálu a tovaru
- procesný a produktový audit
- aktualizácia dokumentácie kvality
- analýzy chybovosti
- spravovanie dokumentov, záznamov, formulárov a pracovných pokynov

Zamestnanecké výhody budú komunikované na pracovnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nevyhnutná je plynulá znalosť anglického jazyka
- znalosť požívania meracích prístrojov, čítanie výkresov, technickej dokumentácie
- znalosť riadenia procesov
- znalosť procesu vstrekovania a RFID je veľkou výhodou
- znalosť ISO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov