Pridať inzerát

Kreslič v systéme AutoCAD (konštruktér v strojárstve)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 245 EUR/mesiac+ bonus 20%, odmeny, 13.plat - základná mzda je uvedená pre juniora, pre kandidáta so skúsenosťami sa vieme dohodnúť na mzde
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technických a cenových podkladov pre ponukové konanie,
- kontrola a posudzovanie návrhov a požiadaviek zákazníka,
- činnosti pre obchodno-technickú prípravu - zadanie do výroby, kalkulácie limitov materiálov, normohodín, plôch na povrchovú úpravu, špecifikácia výrobku, list výrobku, poddodávok a podklady na návrh cien dopravy,
- tvorba výkresovej a sprievodnej dokumentácie k zákazke,
- aktívny kontakt s odberateľom v technickej oblasti počas realizácie ponukového konania, vytvára výkresovú a sprievodnú dokumentáciu k zákazke,
- zmenové a odchylkové riadenie v procese prípravy aj v procese výroby zákazky,
- riešenie technických doplnkov a zmien vrátane väzieb na odbytové ceny pre zákazníka,
- príprava technických podkladov pre externé statické výpočty,
- technická príprava a realizácia zložitých projektov s pomocou konštruktéra seniora.

- práca hneď v kmeňovom stave spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa vo výške 2 % ako príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- teplé obedy priamo vo firme - len za 1 €
- rôzne finančné a nefinančné benefity (upresnenie na pohovore)
- vzdelávanie a školenia v rámci pracovnej pozície

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba klienta je orientovaná na výrobu špeciálnych kontajnerov, v ktorej má dlhoročné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- schopnosť analyzovať chyby v procese
- zodpovednosť, precíznosť, tímovosť, technické myslenie, samostatnosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov