Pridať inzerát

Asistent/ka vedenia spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od druhu úväzku a schopností kandidáta/ky.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pobočky v Bratislave hľadáme posilu do admin tímu na trvalý alebo skrátený úväzok. Ak sa nechceš v práci nudiť, nemáš rád/a jednotvárnosť a máš aspoň 2 roky skúseností na pozícii office manager / asistent, čítaj ďalej!

Tvojou náplňou práce bude:
* zabezpečovanie plynulého chodu administratívnych prác pre vedenie spoločnosti,
* administratívna a organizačná podpora kolegov a kolegýň naprieč oddeleniami,
* komunikácia (písomná a telefonická) s pobočkami,
* príprava prezentácií, podkladov, spracovanie zápisov a ich distribúcia,
* prijímanie klientov/iek na recepcii vedenia spoločnosti,
* business development - rozvoj a identifikácia obchodných príležitostí,
* spravovanie webstránky spoločnosti a aktívne rozvíjanie sociálnych sietí FB, Instagram, LinkedIn,
* ostatné administratívne operatívne zadania.

* možnosť odborného kariérneho rastu,
* podpora vzdelávania, systém interných a externých vzdelávacích programov,
* family friendly balík - flexibilná pracovná doba, homeoffice, sick day,
* firemné akcie, teambuilding,
* stravné lístky nad rámec zákona,
* medicínska starostlivosť, multisportkarta,
* práca v centre Bratislavy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Jedna z vedúcich daňových a auditových spoločností v Centrálnej a Východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme osobu, ktorá:
* má min. 2 roky skúseností na obdobnej pozícii,
* disponuje organizačnými schopnosťami,
* zvláda stresové situácie,
* má príjemné vystupovanie a vie vychádzať s rôznymi typmi ľudí,
* ovláda MS Office na pokročilej úrovni,
* ovláda anglický alebo nemecký jazyk.

Čo môže zvýšiť tvoje šance na úspech?
* precíznosť,
* samostatnosť,
* flexibilita.

Ak všetko spĺňaš, neváhaj nám poslať svoje CV!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov