Pridať inzerát

Kreslič/ka stavebných a technických výkresov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kladnianska 12, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 000 EUR/mesiacMinimálny plat na uvedenej pracovnej pozícii je 1.800 € brutto na mesiac v rámci zamestnania na plný pracovný úväzok. V závislosti od kvalifikácie a skúseností môže byť plat aj vyšší.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte radosť zo zodpovedných úloh, ste komunikatívny/a, pracujete systematicky a organizovane a hľadáte novú výzvu, tak potom je práve toto možnosť pre Vás.

Vaše úlohy:
• Konštruovanie dispozičných plánov podľa výmery, príp. plánov (projektovanie plánov zariadenia našich prevádzok na základe vymerania priestorov, poprípade plánov a pôdorysov - tu budete tvoriť naše plány zariadenia pobočiek (umiestnenie regálov, pokladní atď.) podľa nášho konceptu do pôdorysov, poprípade podkladov z vymerania priestorov na mieste).
• Vypracovanie pôdorysných plánov vrátane územných plánov (tvorba, úprava pôdorysov jednotlivých prevádzok vrátane plánovania rozloženia miestností (predajná plocha, zázemie) - tu budete tvoriť a hlavne upravovať v jednotlivých pôdorysoch rozmiestnenie jednotlivých miestností ako napríklad zakreslenie nového skladu, presunutie dennej miestnosti, zmenšenie zázemia a zväčšenie predajnej plochy
• Vypracovanie výpočtov plôch (tvorba výpočtov jednotlivých plôch nájomnej jednotky - tu budete na základe pôdorysov a meraní počítať a následne dopisovať do pôdorysov výmery jednotlivých priestorov v nemeckom jazyku, ako napríklad predajná plocha 850 m2, sklad 40m2 atď.).
• Udeľovanie zákaziek (príprava objednávok pre rôzne stavebné a remeselné práce)
• Korešpondencia a komunikácia s rôznymi remeselnými firmami
• Kontrola faktúr
• Všeobecné kancelárske činnosti

• Príjemná podniková atmosféra s milými kolegami, ako aj bezpečné pracovné miesto
• rozsiahle zaškolenie zo strany podniku
• Istota a možnosti rozvoja v medzinárodnej spoločnosti
• Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)
* Práca sa vykonáva priamo v kancelárii v Bratislave
* Notebook + telefón sú súčasť pracovnej pozície

Informácie o výberovom konaní

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v BA, je to práca priamo v kancelárii v Bratislave.
Práca je priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru).

Na túto pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu v NEMECKOM a aj v SLOVENSKOM jazyku.
Online pohovor prebieha v nemčine.

V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
M: +421 915 838 352
agata.siebertova@manpower.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť (náš klient) so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Úspešne ukončené vzdelanie ako kreslič stavebných výkresov (m/ž) alebo kreslič technických výkresov (m/ž) alebo architekt (m/ž), hľadám aj absolventa
• Dobré znalosti v softvéroch VectorWorks alebo CAD výhodou
• Veľmi dobré znalosti MS Office
• Spoľahlivosť a plné pracovné nasadenie
• Tímový duch
• Samostatný a štruktúrovaný spôsob práce, ako aj organizačný talent
• Odolnosť voči záťaži, flexibilita a spoľahlivosť
• Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov