Pracuj ako zvárač - opravár zvarov /práca na 2 zmeny/ - mzda od 1080€

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pasienkoch, 949 01 Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 080 - 1 188 EUR/mesiac1 080 EUR/mesiac základná mesačná mzda brutto + 10% mesačný bonus + 13. plat Celková mesačná mzda brutto je 1188 EUR.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dováranie po zváracom automate
• manuálne opravy zvarov po zváracom automate
• zváranie ocele (hliníka)
• práca na 2 zmeny (ranná + poobedná)

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• 13. plat
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• 30€ príspevok na dochádzanie
• finančný príspevok na stravovanie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dodávateľov interných dielov karosérie automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Počet rokov praxe

1

• skúsenosť (platný preukaz) so zváraním železa
• skúsenosť v oblasti kvality výhodou
• silná orientácia na detail, kvalitu
• manuálna zručnosť
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
• ochota učiť sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov