Pridať inzerát

Customer Support Specialist s chorvátskym jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ 13. plat a každoročné platové prehodnotenie
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do nášho admin tímu!
* Ovládaš plynule CHORVÁTSKY jazyk slovom aj písmom?
* Láka ťa automobilový priemysel?
* Chceš pracovať v príjemnom prostredí so skvelými ľuďmi a zároveň túžiš po stabilnej práci?

Ak si odpovedal/a 3x ˝ÁNO˝ - čítaj ďalej, máme pre Teba pracovnú ponuku: Customer Support Specialist.
Daná pozícia zahŕňa nasledovné:
* aktívna komunikácia s klientom (v cudzom jazyku) prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky,
* poskytovanie informácií o dostupnosti tovaru,
* asistencia klientom pri objednávaní tovaru a vyhľadávanie tovaru v systémoch,
* podpora predaja a komunikácia marketingových akcií s klientom.

U nás dostaneš plnú podporu - sme pripravení zodpovedať všetky Tvoje otázky a naučiť Ťa všetko, čo bude potrebné. K tomu Ti vieme ešte poskytnúť:
* príjemné pracovné v prostredie v tíme mladých ľudí,
* pracovná doba od 8:00 do 16:30,
* stravné lístky v hodnote 4€ (100% hradí zamestnávateľ),
* 13. plat,
* jazykové kurzy,
* 2 dni administratívne voľno,
* štvrťročné preplácanie sociálneho fondu (šport, kultúra..),
* príspevok zamestnávateľa do DDS (III. pilier),
* plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie,
* jazykové kurzy a školenia,
* odmeny pri významných životných udalostiach,
* firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...),
* množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky, ovocné dni, vitamínové balíčky, káva, zamestnanecký prenájom vozidla...).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient sa zaoberá logistikou a skladovaním náhradných dielov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu sa perfektne hodíš ak:
* hovoríš plynule (slovom aj písmom) po chorvátsky,
* dokážeš sa dohovoriť aj po anglicky (B1),
* máš príjemné vystupovanie a pro-klientský prístup,
* máš skúsenosť s prácou v MS Excel.

Nie je pre nás nevyhnuté, ale určite sa potešíme ak:
* vieš pracovať samostatne a systematicky,
* si zodpovedný/á,
* máš zmysel pre detail a dôslednosť,
* si lojálny/a.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov